Kontakt

Har du spørgsmål, er du velkommen til at kontakte Dansk Lives sekretariat på telefon 86 12 12 30 hverdage mellem kl. 10-15 eller på mail sekretariat@dansklive.dk.

Du finder information samt kontaktoplysninger på sekretariatets medarbejdere nedenfor.

Dansk Lives sekretariat

Alexander Rastén Rydberg

Alexander Rastén Rydberg

Ansvarlig for diversitet og talentudvikling

alexander@dansklive.dk

+45 44 12 15 12

  • LinkedIn logo
Anne Thomsen

Anne Thomsen

Projektleder

anne@dansklive.dk

+45 86 12 12 30

  • LinkedIn logo
Esben Marcher

Esben Marcher

Direktør

esben@dansklive.dk

+45 86 12 12 30

  • Twitter logo
  • LinkedIn logo
Marie Louise Fulgsang-Damgaard

Marie Louise Fulgsang-Damgaard

Presse- og kommunikationsansvarlig (på barsel)

marielouise@dansklive.dk

  • Twitter logo
  • LinkedIn logo
Signe Hemmingsen

Signe Hemmingsen

Sekretariatsmedarbejder

signe@dansklive.dk

+45 44 12 15 11

  • LinkedIn logo
Torben Lyngsø

Torben Lyngsø

Rådgiver

torben@dansklive.dk

+45 44 12 50 93

  • LinkedIn logo
Rasmus Ø. Junge

Rasmus Ø. Junge

Presse- og kommunikationsmedarbejder (barselsvikar)

rasmus@dansklive.dk

+45 31 76 06 55

  • Twitter logo
  • LinkedIn logo